Regulamin sklepu
 
Regulamin

§1


1.Sklep Internetowy "Antyki Retro" działający pod adresem www.antykiretro.pl , prowadzony jest przez F.H.U."RETRO" Antyki i Sztuka z siedzibą w Krakowie. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż antyków za pośrednictwem sieci Internetowej.

 

§2

 

1. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia.

2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok

3. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

4. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.                        

5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych w formularzu zamówienia. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną

6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.                      

 

§3

 

1. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

    1) w przypadku płatności „za pobraniem” - 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia             złożenia zamówienia

    2) w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu     należnej kwoty na konto sklepu.

2. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

3. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

§4

 

1. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

2. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23%. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty

sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

§5

 

1. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

    1) przy odbiorze: należność pobiera kurier,

    2) przelewem bankowym na konto sklepu.

    

godziny otwarcia: pn-pt 10-18 sb 10-15

 

§6

 

1.Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej

2. Koszt transportu do 100 km od siedziby firmy przy zakupach o wartości powyżej 2000 zł. pokrywa sklep „antykiretro".   Koszt transportu przy zamówieniach o wartości poniżej 2000 zł. pokrywa Kupujący wg aktualnego cennika Poczty Polskiej bądź wybranej firmy kurierskiej.

 

§7

 

1.W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM tj.”antykiretro.pl” a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

 

§8

 

1. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami)

2. Wszelkie kwestie sporne rozstrzygane będą przez sąd właściwy do siedziby firmy F.H.U.„RETRO” Antyki i Sztuka.

 

§9

 

1. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

2. Zamówienia w serwisie www.antykiretro.pl  - sklep internetowy dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

3. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „antykiretro”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl